Hakkımızda

                    LADİK NAKLİYAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kuruluşumuz :  Ankara’nın en büyük 10 uluslararası nakliye firması arasında bulunan Ladik Nakliyat ve Tic. A.Ş.  yüksek kapasiteli araç filosu ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.  1940’larda İlyas Boyar önderliğinde Ladik – Samsun arası hayvan ve yiyecek taşımacılığıyla nakliye sektörüne girilmiştir.  Aynı tarihlerde Ladik – Samsun arası yolcu taşımacılığı sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı dönemlerde Ladik’te Türk Petrol Bayii’liğini alarak hem bu sektörde faaliyet göstermek hem de artan akaryakıt ihtiyacını karşılayabilmek için bir akaryakıt istasyonu kurulmuştur.    1980’lerde tamamen firmanın alt yapısı kurulmuş olup 1981’de  o yılki devlet teşvikiyle 10 araç alınmış ve Ladik Nakliyat ve Ticaret Anonim Şirketi kurulmuştur.

         Şu anda Ankara’da bulunan şubemizi operasyon merkezi olarak kullanmaktayız.  İdari binamız 8500 m2’lik tır parkımızın içinde kuruludur. Firmamızın Kurucusu ABDULLAH BOYAR ve Yönetim Kurulu başkanımız ECE BOYAR AKÇAY önderliğinde ihracat-ithalat ve muhasebe departmanlarından oluşan şirket personeli en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

 Kapasitesimiz :

25 özmal ve 5 kiralık olmak üzere toplam 30 araçlık bir tır filosuyla uluslararası nakliyat alanında faaliyet gösteren filomuzu oluşturan araçların 20 adeti EURO-6 motor 10 adeti EURO-5 motor normlarına sahiptir.  Araçlarımızın büyük bir kısmı 2021 ve 2022 modeldir.

Çalıştığımız  Sahalar :

  Firmamız ihracat ve ithalatta yoğunluğu İtalya olmak üzere Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika ,Hollanda gibi birçok Avrupa ülkesine Türkiye’den ve Avrupa’dan taşıma yapmaktayız.

Acentalarımız :

 

 İtalya               :  On Trieste Port with  Matrans S.R.L,On Bari Port with Mifra S.R.L

Ankara            : Ankara’da bulunan şubemizi operasyon merkezi olarak kullanmaktayız.  İdari binamız 8500 m2’lik tır parkımızın içinde kuruludur. Yönetim Kurulu Başkanımız Ece Boyar önderliğinde ihracat-ithalat ve muhasebe departmanlarından oluşan şirket personeli en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Başarılarımız :

  Firmamız kurulduğu günden beri UND’nin üyesidir.  Ülke ekonomisine yapmış olduğumuz katkılardan dolayı birçok kez UND tarafından plaketlerle üstün başarı ödülüne layık görüldük.

  1989 yılında ülke ekonomisine 1.528.921 $ döviz kazandırdığı için takdir ve teşekkür belgesi

  1992 yılında 1.167.364 $ döviz kazandırarak ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için üstün başarı ödülü

  2022 yılında türkiye odalar ve borsalar birliği tarafından Tır sistemine 42 yıldır verdiği hizmetten dolayı teşekkür plaketi

   Referanslarımız :

 Fritz, Yüksel İnşaat , Erku , Orica, Ülker, Step A.Ş., Çalık Holding

 Misyonumuz :

  Antlaştığımız firmaların yükünü sözleşme dahilinde eksiksiz, hasarsız ve zamanında , istenilen yere teslim etmektir.

Telefonlarımız : 0 312 396 01 88 (pbx)

Faxımız           : 0 312 396 01 91

E – Mail : [email protected]

Web Site : www.ladiknakliyat.com