Kurucudan Mesaj

Ladik Nakliyat olarak 1980 yılında ferdi nakliyecilikten başladık ve şirketleşerek çalışmaya devam ettik. Firmamız ismini geçim kaynağı özellikle nakliyecilik olan Ladik ilçemizden almıştır. Şirketimiz yoğun olarak Avrupa ülkelerine taşımacılık yapmaktadır.

Ankara'da 1980 öncesinde bu döneme göre çok daha az sayıda nakliye firması faaliyet göstermekteydi. Bu yıllardan sonra küçük orta ve büyük ölçekli firmaların da bu sektöre girmeleriyle birlikte iş rekabeti de artmıştır. Rekabet oranının artması piyasadaki müşteri memnuniyetini ve yapılan işin kalitesinin yükselmesini de beraberinde getirmiştir.

Ankara son yıllardaki büyük sanayi hamlesi ile memur, ticaret, tarım kenti kimliğinden sıyrılıp bir sanayi kenti kimliğine bürünmüştür. Ankara ilimizde uluslararası nakliyecilik liman kentlerine oranla yoğun olmasa dahi son yıllardaki bu büyüme nakliye sektörünü olumlu yönde etkilemiştir.

Yaşadığımız dünya günden güne globalleşmekte ve ticaret koşulları da bununla birlikte daha zor bir hal almaktadır. Türkiyemizin dünyada, coğrafi konumu nedeniyle ticari açıdan da  önemli bir yer edinmektedir

Bizler gittikçe globalleşen dünyamızda, ülkemizin de ihracat alanından yüksek seviyelere çıkabilmesi  için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ABDULLAH BOYAR